Eryaman İkinci El Eşya
_1481376816.jpg

iz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi her geçen gün biraz daha geliştirerek büyümekteyiz. Bulunduğumuz şehirde ikinci el eşya alım işlemlerinde lider firma olma yolunda ilerlerken siz değerli müşterilerimizin tüm ev eşyalarını değerinin üzerindeki fiyatlarla satın alıyoruz. Uygulamış olduğumuz yeni hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını yerinde ve adresten teslim alınacak şekilde satın almaktayız. Şehrimiz genelinde ikinci el eşya alanları arayanlar için tavsiyemiz bizim firmamıza uğramadan satım işlemlerini yapmamalarıdır.

 

Siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz yeni bir hizmet olarak , eğer isterseniz eviniz içerisinde bulunan tüm eşyaları komple satın alıyoruz. Eviniz ortamında yapmış olduğumuz pazarlıkla sizlerin güler yüzlü bir şekilde ayrılması için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

 

Mesafelerin bizim için çok fazla öneminin olmadığını bilmenizi isteriz. Eryaman ikinci el eşya alanlar içinde en hızlı ve kaliteli hizmeti veriyoruz bunun dışında Fatih, Sincan, Yenikent, Etimesgut, Bağlıca ve diğer ilçe ve semtlerden de ikinci el eşyalarınızı kendi nakliye aracımız ile gelip alıyoruz. Size sadece telefon açmak kalıyor.